Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Přidáno dne 20. 11. 2014Vzkaz trenérovi
Před samotným začátkem sezóny jsme si dali za cíl skončit do třetího místa v okresní soutěži starších žáků. Odehráli jsme tři přípravná utkání s velmi dobrou bilancí, tři vítězství a se skóre 33:11.
Do mistrovské části soutěže se nám povedlo vstoupit sympatickým vítězstvím 20:1 nad Holasovicemi. Po tomto uspokojivém výsledku se klukům sebevědomí zvedlo až moc a nastala série tří nevydařených zápasů, které jsme protrpěli se skóre 7:11 a pouze jedním získaným bodem.
Nejprve jednobranková remíza ve Velkých Heralticích, kde nás zradila koncovka a zaskočil velmi špatný terén.
Poté přišly dvě porážky na domácím hřišti, 3:6 s Velkými Hošticemi a 3:4 se Zlatníky. V obou domácích zápasech jsme během pěti minut inkasovali dvě branky a toto manko se dohánělo těžko.
Oba soupeři kteří nám vzali všechny body, se prezentovali velmi tvrdou hrou a důrazem v osobních soubojích, a tato naše slabina v nedostatečném důraze v osobních soubojích byla po zásluze potrestána.
Po této nevydařené části soutěže se do tréninkových jednotek začal zařazovat důraz v osobních soubojích a toto zařazení se promítlo hned v dalším zápase, kdy nás čekal dosavadní lídr soutěže Brumovice. Na tento venkovní zápas jsme se připravili velmi dobře, po slabých začátcích jsme tento venkovní zápas, ve kterém jsme byly jako outsider, začali utkání více ze zabezpečené obrany, a to se vyplatilo. Soupeř, který si na nás věřil, byl rázem bezzubý. Po bezbrankovém prvním poločase jsme do toho druhého vstoupili ofenzivněji a vyplatilo se!
Soupeř pod velkým tlakem nevěděl, co hrát, a tlak neustál dlouho; v 54. minutě se trefil krásnou trefou z přímého kopu ve vzdálenosti asi 25 metrů od brány Režnar, o 8 minut později stejný hráč zvýšil hlavou po přihrávce na 2:0 v náš prospěch. Na konečných 3:0 upravil po krásné kombinaci pěknou trefou k tyči 3 minuty před koncem utkání Hrda.
Do posledního zápasu jsme šli z pátého místa, na domácí půdě jsme přivítali poslední Sosnovou s velmi mladým a nezkušeným týmem a skóre zápasu tomu odpovídalo.
Po 70 minutách skončilo utkání drtivou výhrou našeho týmu 30:0.

V začátku mistrovské soutěže jsme nepředváděli dobrou hru ani výsledky, ale intenzivnějšími a kvalitnějšími tréninkovými jednotkami se nám podařilo malými krůčky dospět k dílčím úspěchům a posunout se v tabulce Mistrovské části starších žáků na 4. místo. Cíl skončit do třetího místa se nám sice splnit nepovedlo, ale i tak bych tímto chtěl poděkovat všem hráčům za předváděnou hru a za dobré výsledky, popřát jim klidnou zimu plnou pohody a hlavně bez zranění.

mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007