Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Stěbořice - Malé Hoštice
Neuvěřitelný obrat byl k vidění na hřišti ve Stěbořicích. Domácí vedli již 3:0, ale o vysoké vedení přišli a z úvodního duelu nezískali nakonec ani bod.
Stěbořice se ujaly vedení v 6. minutě, kdy se prosadil Graca. Stejný hráč zvyšoval ve 30. minutě na 2:0, a když potom deset minut nato vstřelil třetí gól domácích efektně nůžkami Martin Fidler, vypadalo to na stěbořickou jízdu.
Jenže ve druhé půli domácí úplně odpadli. V 66. minutě vystřelil Malohlava podél Paikerta, který míč pouze odrazil do těla svého spoluhráče, odkud se míč zakutálel až za brankovou čáru – 3:1. Okamžik nato se skóre měnilo znovu. Chřibek si potáhl míč a pohlednou střelou z dvaceti metrů rozvlnil stěbořickou síť podruhé. Vyrovnání měl na svědomí Malohlava, který udělal brankáři kličku a zakončil do prázdné branky.
Poslední slovo si nechal Malohlava až do nastavení, kdy zužitkoval Kaniův pas a poslal míč za brankovou čáru – 3:4. „Uspokojili jsme se s výsledkem 3:0. Máme tady mladé kluky a prohráli jsme si to svou nezkušeností. Dorazil nás gól na 2:3, což nás položilo, ale myslím si, že v zápase jsme byli lepším týmem. Bohužel i takové porážky se stávají,“ hodnotil zápas domácí kouč Erich Říčný.
„Jsem rád, že jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Začátek nám vůbec nevyšel, hráli jsme špatně a ustrašeně. Brzy jsme inkasovali a nakonec jsme v poločase prohrávali 0:3. V kabině jsem kluky nejprve seřval, ale pak i povzbudil, protože v přípravě se mi ukazovali v úplně jiném světle. Spadla z nás nervozita, vlétli jsme na ně a s trochou štěstí zvítězili,“ uvedl hostující trenér Martin Greipel.

Stěbořice - Malé Hoštice 3:4 (3:0)
Branky: 6. a 30. Graca, 40. M. Fiedler – 66., 82. a 91. Malohlava, 71. Chřibek

Stěbořice: Paikert – Kokeš, P. Šmalec, Tomáš, Možnar – Paleta, O. Šmalec, J. Fidler, Kokošek (75. Havlásek) – Fidler M., Graca. Trenér Erich Říčný
Malé Hoštice: Novák – Kašný, Cahel, Kara, Mlýnek – Kania (89. Burdiga), Thiemel, Šafarčík, Chřibek – Malohlava, Wiltsch. Trenér Martin Greipel