Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Vítkov - Malé Hoštice

Vítkov vstupoval do utkání jako papírový favorit a tuto prognózu dokázal beze zbytku splnit. Již v 10. minutě usměrnil rohový kop za záda Nováka Dubový – 1:0. Deset minut nato uvolnil Malaník Karla Špoka a ten nezaváhal – 2:0. O chvíli později se prosadil Krása a s hostujícím celkem to nevypadalo vůbec dobře.
Ještě horší to pro Malé Hoštice bylo ve 35. minutě, kdy Dubový vysunul uličkou Černína, který si v zakončení vedl skvěle, a uzavřel poločasový účet vstřelených branek. Do druhé půle vstoupili lépe hosté a povedlo se jim snížit zásluhou Šafarčíka, který přesným volejem uklidil odražený míč do sítě Vítkova.
Domácí se opět zvedli až v 85. minutě, kdy se Krása prosadil podruhé v zápase střelou z přímého kopu, která zaplula přesně k tyči – 5:1, a poslední slovo si vzal skvěle hrající Dušan Malaník a individuální akci zakončil přesným zásahem do černého – 6:1.
„Byli jsme lepší v zakončení, ale i přesto jsme spoustu vyloženek nedali. V prvním poločase jsme dominovali a ke stejné hře jsme se vrátili až v závěru utkání. Naše vítězství je ale zcela zasloužené,“ uvedl předseda vítkovského klubu Josef Jakubec.
Svou trochou do mlýna přispěl i hostující stratég Martin Greipel: „Jde o krutou porážku, ale Vítkov byl lepší. Hlavně v prvním poločase nás přehráli po všech stránkách. Byli rychlejší, viděli se přihrávkami, hráli výborně. Dost nás zaskočili, nemám k tomu co dodat.“
Vítkov – Malé Hoštice 6:1 (4:0)

Branky: 10. Dubový, 20. K. Špok, 30. a 85. Krása, 35. Černín, 90. Malaník – 60. Šafarčík

Vítkov: Snášel – J. Špok (70. Číž), Křenek, Dubový, Malaník – Krása, K. Špok, Kalivoda, Zeman (46. Binar) – Černín, Dohnálek (65. Jurečka). Trenér Lubomír Knapp
Malé Hoštice: Novák – Mlýnek (63. Kania), Cahel, Kara, Kašný – Burdiga (46. Staníček), Chřibek, Thiemel, Šafarčík – Slíž, Malohlava (75. Wiltsch). Trenér Martin Greipel