Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Budišov nad Budišovkou - Malé Hoštice

V prvním poločase byli lepší hostující fotbalisté a kdyby využili více svých šancí, mohli utkání v klidu dovést do vítězného konce. Nakonec se však museli spokojit s bodem. Ve 13. minutě se Malé Hoštice ujaly vedení po šťastném odrazu a nastřelené hlavě Slíže. O několik okamžiků později zdvojnásobil vedení svého celku Thiemel, který svým volejem div neprotrhl síť domácí branky – 0:2.
Pár minut před koncem první půle se však domácí prosadili z přímého kopu, když míč zakroutil po levé ruce Kušniera k tyči Stránský. Ve 47. minutě vyrobil ve vápně hrubku Thiemel, fotbalisté Budišova jej odzbrojili a zásluhou Lukáše Marka vyrovnali na 2:2. A pro hosty ještě hůř. V 61. minutě totiž poslal domácí do vedení Oleják.
Čtyři minuty nato se navíc nechal zbytečně vyloučit hostující obránce Kara, ale poté byl v šestnáctce soupeře vytrvale tahán za dres Šafarčík a z pokutového kopu se prosadil podruhé v zápase Thiemel, který srovnal na konečných 3:3.
„V prvním poločase měli hosté herní převahu a byli lepší. My jsme dvakrát v řadě inkasovali a byli pod stálým tlakem. O přestávce jsme udělali změny v rozestavení a hosty zatlačili. Dokonce se nám podařilo vývoj utkání otočit. Bod je ale spravedlivý pro obě strany,“ řekl suplující trenér domácích Vilém Grycz. „Za první poločas jsme si zasloužili vyhrát my, ve druhé půli už se hra vyrovnala. Ztratili jsme vyhraný zápas a nakonec jsme rádi za bod,“ byl stručný hostující trenér Martin Greipel.
Budišov nad Budišovkou - Malé Hoštice 3:3 (1:2)
Branky: 38. Stránský, 47. L. Marek, 61. Oleják - 13. Slíž, 27. a 71. z pen Thiemel

Budišov nad Budišovkou: Krása – L. Marek, Křen, Stránský, M. Modelský – Kuric, Vondrouš, M. Marek (45. R. Modelský), Schilder – A. Levák (60. E. Levák), Oleják. Trenér Vilém Grycz
Malé Hoštice: Kušnier – Kara, Kašný, Kurzica, Mlýnek – Staníček (55. Kania), Thiemel, Chřibek, Šafarčík – Wiltsch (66. Malohlava), Slíž (85. Cahel). Trenér Martin Greipel