Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Malé Hoštice - Hněvošice

Hosté přitom nezačali vůbec špatně a hned v šesté minutě vypíchl obráncům míč Vrána a vyslal do úniku Boreckého, který se řítil sám na gólmana, jenže napálil balon nad. Vrána byl aktivní i nadále a po tvrdém souboji získal míč pro Miroslava Buchtu, jehož tečovaná rána lízla břevno domácí svatyně.
Pak ale už hrozili domácí. Ve 20. minutě si narazil Chřibek s Kaniou míč a prvně jmenovaný tvrdě vystřelil na Hluchníka, jenž sice míč vyrazil, ale na dorážku již byl krátký – 1:0. Tři minuty nato vypálil z voleje Chřibek po prudkém centru Malohlavy a balon si to zamířil přímo do šibenice.
Na počátku druhého poločasu vyslal Malohlava krásnou českou uličkou do úniku Šafarčíka a ten se střelou po zemi k tyči nemýlil – 3:0. Posléze se do vápna dostal Staníček, po faulu upadl, ale Chřibkovu penaltu zneškodnil skvělým zákrokem Hluchník. V 83. minutě si Šafarčík s Malohlavou vyměnili pozice, prvně jmenovaný uvolnil domácího kanonýra, který z hranice šestnáctky poslal míč po pravé ruce brankáře do sítě počtvrté, a Malé Hoštice tak zvítězily jednoznačně 4:0.
„Byl to dobrý zápas, konečně jsme hráli podle našeho gusta. Diváci viděli pěkný fotbal, sudí pískali rovinu, všechno super,“ hovořil šťastný trenér domácích Martin Greipel. „V první půli byli domácí jasně lepší, my jsme na ně dobře vletěli, jenže pak přišla naše další chyba, kterou soupeř potrestal gólem a bylo, dá se říci rozhodnuto. Šlo o zcela zaslouženou výhru domácích,“ sdělil objektivně hněvošický kouč David Křempek.
Malé Hoštice – Hněvošice 4:0 (2:0)
Branky: 20. a 23. Chřibek, 56. Šafarčík, 83. Malohlava

Malé Hoštice: Ballok – Mlýnek, Fuss (70. Radek), Kašný, Kara – Kania, Šafarčík, Thiemel (83. Bartošek), Chřibek – Malohlava, Wiltsch (65. Staníček). Trenér: Martin Greipel
Hněvošice: Hluchník – Poštulka, René Buchta, Radek Buchta, R. Ševior – Vrána (62. Černín), Droppa, M. Stříbný, P. Stříbný – M. Buchta (80. T. Stříbný), Borecki (66. S. Stříbný). Trenér: David Křempek