Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Malé Hoštice - Vřesina

Hned v úvodní minutě střílel po přiťuknutí Michala Mlýnka Ondřej Kocián, ale jeho střelu mířící doprostřed brány si Ballok pohlídal. Pak ještě střílel Vojtěch Kocián, ovšem bránu přestřelil. Domácí rozproudili svůj brankový gejzír už v 15. minutě, kdy sice centr Malohlavy minul Slíž, ale k míči se dostal Thiemel I. a ranou zpoza šestnáctky otevřel skóre. Po sérii odrazů pak doklepl míč do hostující svatyně ve 39. minutě Slíž.
Ve druhé půli se Malohoštičtí trochu stáhli, ale Vřesinští jim svými chybami nabídli znovu šanci skórovat. Malohlava uvolnil krásnou uličkou Slíže, který zakončil svůj únik střelou podél vybíhajícího gólmana – 3:0. Pět minut nato předal míč Bartošek Thiemelovi I. a ten s přehledem poslal míč za záda Lamparta počtvrté. V závěru ještě Thiemel I. z lajny přehodil zkoprnělé hostující obránce a Bartošek upravil na konečných 5:0.
„Byly to povinné tři body, doma by se mělo vyhrávat. V úvodu soupeř sice zlobil, ale po dvou gólech už jsme si hráli svou hru a v klidu dotáhli zápas k vítězství. Jsem rád za důležité tři body,“ poznamenal kouč Malých Hoštic Martin Greipel.
„Domácí zaslouženě zvítězili, lépe se na hřišti pohybovali, dali pěkné branky, byli prostě lepší. Dva góly jsme inkasovali po zcela zbytečných chybách a pak již Malé Hoštice hru kontrolovaly. Hrálo se sice před jejich brankou, ale k ničemu vážnému nedošlo. Branka na 3:0 nás definitivně položila a psychika kluků byla na bodě mrazu,“ smutnil asistent vřesinského trenéra Martin Hudeček.
Malé Hoštice – Vřesina 5:0 (2:0)
Branky: 15. a 78. Thiemel I. , 39. a 73. Slíž, 86. Bartošek

Malé Hoštice: Ballok – Kara (17. Cahel), Radek, Kašný, P. Mlýnek – Staníček (78. Burdiga), Martin Thiemel I., Chřibek, Kania (73. Bartošek) – Malohlava, Slíž. Trenér: Martin Greipel
Vřesina: Lampart – Martin Thiemel II. , Čech, Grůň, Cigan (46. Kubiňák) – Rončka, O. Kocián, V. Kocián (46. Pientka), Krupa – M. Mlýnek, Boček. Trenér: Rudolf Tesař