Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Větřkovice - Malé Hoštice

Větřkovice nevyužily na začátku zápasu své šance a pykaly za to. Hlavně Kahaju, který unikal sám na brankáře Balloka, ale pouze jej nastřelil, muselo neproměnění šance mrzet. V 16. minutě totiž otevřeli skóre Malohoštičtí. Chřibek našel perfektní uličkou Slíže, který lehce přehodil vyběhnuvšího gólmana. Velikánskou příležitost srovnat propásl Vlček, který přestřelil branku z penalty. Ještě předtím ale zazvonila hlava hostující Berana o tyč a dobíhající Cahel netrefil bránu.
Kýženého vyrovnání dosáhli domácí ve 20. minutě, kdy Kahaja po skrumáži doklepl míč za záda Balloka – 1:1. V 75. minutě začala přesilovka Větřkovic, protože za druhou žlutou putoval pod sprchy Rádek. Na konci duelu v 88. minutě přišlo také její využití. Prudký centr Vlčka napálil do branky Pretsch – 2:1.
„Myslím si, že bojovnost převládala nad fotbalovostí. Nechybělo velké nasazení, měli jsme většinu času více ze hry, ale naše střelecká nemohoucnost se opět projevila. V závěru jsme se ale díkybohu prosadili. Byla na nás vidět větší vůle uhrát dobrý výsledek," tvrdil vedoucí týmu Větřkovic Jaroslav Vlček. „Nevyhovovalo nám hřiště ve Větřkovicích, neuměli jsme si s ním poradit a bez střely se vyhrát nedá," pokrčil rameny hostující kouč Martin Greipel.

Větřkovice – Malé Hoštice 2:1 (1:1)

Branky: 20. Kahaja, 88. Pretsch – 16. Slíž
Větřkovic: Kukol – Dušek (60. Pretsch), Vavroš, Vašátko, Ferenc – Kahaja, Melecký, Lichovník (46. Kostera) – Vlček, Krajíček, Drimaj (70. Černoch). Trenér: Pavel Dubný
Malé Hoštice: Ballok – Beran, Rádek, Kašný, Mlýnek – Kania (46. Wiltsch), Thiemel, Chřibek, Staníček (72. Cahel) – Malohlava, Slíž. Trenér: Martin Greipel