Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Malé Hoštice - Litultovice

Fotbal v Malých Hošticích nebyl pro oko diváka žádnou hitparádou. Domácím ale vyšel jak úvod, tak závěr nedělního klání. Už ve 12. minutě otevřel skóre přízemní střelou k tyči zhruba z jedenácti metrů Slíž. Pak se ale hrálo převážně jen po šestnáctky. Když už se schylovalo ke konci fotbalové nudy, srazil hostující Šumbera ve vápně Slíže, penaltu proměnil Anděl a korigoval na konečných 2:0.
„Hráli jsme to, co jsme potřebovali. Hodně šancí jsme neproměnili, ale zápas jsme zvládli. Ve druhém poločase byl o něco lepší soupeř, ale výsledek jsme si pohlídali," poznamenal malohoštický trenér Martin Greipel. Z úst kouče Litultovic Tomáše Leiferta zaznělo: „Šlo vidět, že soupeř hraje na špici tabulky a doma je silný. U nás se opět projevila střelecká nemohoucnost, kdy jsme si nevytvořili gólovou šanci. Soupeř byl prostě lepší."

Malé Hoštice - Litultovice 2:0 (1:0)
Branky: 12. Slíž, 85. z pen. Anděl
Malé Hoštice: Kareš – Malohlava, Pavelka, Kurzica, Mlýnek – Kania, Thiemel, Anděl, Staníček (89. Undruch) – Wiltsch (61. Beran), Slíž (88. R. Radek). Trenér: Martin Greipel
Litultovice: Steiner – Šeuer, Šumbera, J. Leifert, Doležel (89. Jakš) – Vaculík, Haas, Raschka (75. Nádeníček), L. Leifert – J. Radek, Javorek (53. Palyza). Trenér: Tomáš Leifert

Předchozí aktuality
16. 9. 2012 - Foto Turnaj Složek 2012
10. 9. 2012 - Napsali o nás....
1. 9. 2012 - Napsali o nás...
22. 8. 2012 - Napsali o nás...

Zobrazit všechny aktuality
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007