Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Slavia Opava - Malé Hoštice

Šlágr kola mezi první opavskou Slavií a druhými Malými Hošticemi odstartovali lépe domácí, kteří otevřeli v 10. minutě skóre, když Došlův centr z levé strany poslal hlavou k tyči Ondřej Haas. Slavia diktovala tempo hry a krátce nato poslal Lukáš Haas balon za obranu na Ptáčka, jenž míč pouze lízl a poslal kolem gólman do sítě – 2:0.
Ve druhé půli byl ale obrázek hry diametrálně odlišný. Ve 48. minutě vyslal Thiemel krásnou ulicí dopředu Kaniu, ten našel na levé straně Kokoška a nová posila Malých Hoštic získaná právě ze Slavie snížila střelou kolem vybíhajícího brankáře. Neuběhlo ani deset minut a bylo vyrovnáno. Kania utekl domácí obraně a poslal míč před branku na dobíhajícího Kokoška, jenž se trefil podruhé v zápase – 2:2.
Tři body mohly nakonec zůstat doma, ale v 75. minutě penaltu za ruku neproměnil Kavan, když míč napálil jen do tyče. První dva týmy tabulky si tak rozdělily po bodu.
„V prvním poločase jsme byli lepší, hra byla v naší režii, ale po změně stran byli lepší hosté a stačili vyrovnat. Remíza je podle mého zasloužená," řekl kouč opavské Slavie Jan Mařádek. „Šlo o utkání dvou různých poločasů. V první půli byli lepší domácí, ale o přestávce jsme si něco vyříkali a ve druhém poločase už se obraz hry otočil. Remizovali jsme ale s velkým štěstím," přiznal hostující trenér Martin Greipel.

Slavia Opava - Malé Hoštice 2:2 (2:0)
Branky: 10. O. Haas, 35. Ptáček – 48. a 57. Kokošek
Slavia Opava: Fišer – Kozák, L. Haas, Pyszczyk, Minarčík – O. Haas, Kavan, M. Kratochvíl, Došla (80. I. Kratochvíl) – Otýpka (62. L. Mařádek), Ptáček. Trenér: Jan Mařádek
Malé Hoštice: Kareš – Malohlava, Pavelka, Kurzica, Mlýnek (46. Beran) – Kania, Anděl, Thiemel, Wiltsch (85. Bartošek) – Slíž, Kokošek. Trenér: Martin Greipel