Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Vávrovice - Malé Hoštice

Přestřelku ve Vávrovicích „odšpuntovaly" už v 5. minutě Malé Hoštice, které se díky trefě Slíže dostaly do vedení. Pak ale zabrali Vávrovičtí. Zavřel nejprve srovnal a ve 38. minutě strhl vedení na stranu domácího týmu Jiří Otipka po centru P. Leváka. V úvodu druhé půle byl Šenkem faulován Bartošek a nařízenou penaltu proměnil Thiemel – 2:2.
Vávrovice však svému soupeři znovu odskočily, když se v 58. minutě nádhernou střelou z třiceti metrů bez přípravy trefil Šenk. Hosté ale měli na hrotu útoku Slíže a ten měl v sobotu svůj den, neboť dalšími dvěma góly nakonec zařídil Malým Hošticím vítězství 4:3 a sobě hattrick.
„Bylo vidět, že oba týmy lepily sestavu. Kluky musím pochválit, hráli jsme týmově. Jenže naše dlouhodobá bolest pokračuje. Z patnácti střel na branku jsme dali pouze tři góly. Vyhrál produktivnější mančaft," sdělil kouč Vávrovic Jakub Morbitzer, který v sobotu musel pomoci svým svěřencům na hřišti.
Z úst trenéra Malých Hoštic Martina Greipela zaznělo toto vyjádření: „Bylo to povinné, ale šťastné vítězství. Musím kluky pochválit, přijeli jsme totiž ve dvanácti, protože kromě áčka hrálo i béčko a dorost. Tři nebo čtyři kluci navíc odehráli zápas se sebezapřením, ale zvládli jej dobře."

Vávrovice – Malé Hoštice 3:4 (2:1)

Branky: 25. Zavřel, 38. Jiří Otipka – 5., 57. a 75. Slíž, 50. z pen. Thiemel
Vávrovice: Olbrich – Šenk, Jan Otipka, Bartusek, Laifert – Zavřel (60. Rychlý), Rolný, Schölzig, Morbitzer, P. Levák – Jiří Otipka (75. O. Levák). Trenér Jakub Morbitzer
Malé Hoštice: Pospěch – Beran (43. Bartošek), Pavelka, Kurzica, Mlýnek – Burdiga, Malohlava, Thiemel, Klinger – Slíž, Kania. Trenér Martin Greipel

Předchozí aktuality
5. 6. 2013 - Co napsali o podnikovce,ve které hrajete......
4. 6. 2013 - Napsali o nás...
4. 6. 2013 -
8. 5. 2013 - Napsali o nás...

Zobrazit všechny aktuality
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007