Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Malé Hoštice - Jakartovice

V prvním poločase kralovaly na svém hřišti Malé Hoštice. Ty se vedení ujaly v 6. minutě, kdy po centru Chřibka otevřel skóre hlavou Slíž. Neuběhlo ani dvacet minut a domácí se mohli radovat znovu. Tentokrát Chřibek našel z rohu Malohlavu a ten zdvojnásobil vedení Malých Hoštic.
Do druhé půle ale nastoupily úplně jiné Jakartovice a v 55. minutě snížil z penalty, nařízené za faul na Hlaváče, Pusch – 2:1. Pak ještě hosté nastřelili dvakrát břevno, ale vyrovnat už nedokázali.
„Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme měli hodně šancí, jenže ty jsme neproměnili. Po změně stran nás hosté zatlačili. Za první poločas jsme si ale zasloužili vyhrát," uvedl trenér Malých Hoštic Martin Greipel. „První poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý. Domácí se dostávali do mnoha šancí, zato ve druhé půli hrálo mužstvo disciplinovaně, měli jsme spoustu příležitostí a nastřelili dvě břevna. Gól jsme ale dali jen jeden," pokrčil rameny jakartovický kouč Zbyněk Pekárek.

Malé Hoštice – Jakartovice 2:1 (2:0)

Branky: 6. Slíž, 26. Malohlava – 55. z pen. Pusch
Malé Hoštice: Kareš – Kara, L. Pavelka, Kašný, Mlýnek – Kania, Thiemel, Chřibek, Wiltsch (83. O. Pavelka) – Slíž (86. Grygarčík) (88. Undruch), Malohlava (81. Bartošek). (90. Kurzica) Trenér: Martin Greipel
Jakartovice: Janech – Němec, V. Jančura, Barták (46. J. Jančura), Schreiber – Štalmach, Muzička, Pusch, Stanke (55. Šimon), Hlaváč – Gračanin (46. Holub). Trenér: Zbyněk Pekárek