Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Přidal: vedoucíPřidáno dne 24. 6. 2014

Letošní zima nám letos výjimečně dovolila pracovat podle předem připravené zimní přípravy a nezasahovala do naší přípravy. Odehráli jsme tři přípravná utkání na dobrém terénu v domácím prostředí s Bohuslavicemi 2:1, Hněvošicemi 0:0 a Stěbořicemi 7:0.
I přes složité rozlosování soutěže v jarní části sezóny jsme si dokázali, že se můžeme měřit i s celky, které hrají prim v naši soutěži. Všechny tři utkání jsme sice prohráli, ale všechna utkání byla vyrovnaná a může nás mrzet jen to, že jsme měli trochu smůly v zakončování našich brankových příležitostí. Soupeř naopak z mála vytěžil maximum.
Proto jsme v dalším bloku tří utkání byli nuceni pro nedostatečnou produktivitu udělat určité změny v sestavě. Tuto část jsme odehráli ve slušném tempu se skóre 15:3 a 9 body.
18. května byla pro naše mužstvo černá neděle. Zřejmě vzpomínky na podzimní tvrdou hru soupeře, kde jsme přišli během dvaceti minut o dva hráče základní sestavy s vážnými zraněními, se zřejmě silně podepsalo na našem výkonu. Kluci hráli ustrašeně, alibisticky, a proto jsme podlehli 1:5. Bohužel s tímto problémem se potýkáme pořád. Soupeř, který na nás vyrukuje s tvrdou hrou do těla, je většinou úspěšný. My takových hráčů, kteří taky dokážou rány rozdávat, máme málo a není to náš styl. Poslední čtyři utkání jsme odehráli zase výkonostně slušně, až na nešťastné utkání ve Stěbořicích, kde jsme dostali lekci z produktivity. První poločas se domácí dostali snad šestkrát před naši šestnáctku a vytěžili čtyři branky. I přes náš neustálý tlak před domácí brankou jsme dokázali skórovat pouze jednou. Ve druhém poločase jsme dokázali během patnácti minut srovnat na 4:4. Soupeře jsme měli doslova na lopatě, ale v závěru přišli ojedinělé dvě standardní situace soupeře a také dvě branky! V tomto předposledním zápase se už podepsala malá tréninková účast některých hráčů. Ať už z důvodů školních výletů nebo rychlého dokončování učiva před závěrečnými zkouškami ve škole.
Ale i přes tyto komplikace jsme nakonec v jarní části mistrovské soutěže uhráli více bodů než na podzim, bohužel k posuvu v tabulce to nevedlo. Bilance z 11 utkání je 6 vítězství a 5 porážek se skóre 32:23.
Našim nejlepším jarním a celkovým střelcem se stal Martin Konetzný s 12 vstřelenými góly. Nejlepším hráčem záložní řady byl talentovaný Michal Adamčík. V obranné řadě nás mile překvapil Tomáš Prášil, který hrál tvořivě a dokázal adresně rozdávat míče i pod tlakem soupeře. Nechci skončit jen u těchto tří hráčů, protože všichni si zaslouží pochvalu za další posun ve své výkonnosti.
Na závěr děkuji všem hráčům za spolupráci a reprezentaci klubu a obce, díky taky mým trenérským kolegům a přeji jim mnoho úspěchů v pokračování naší práce u mužstva dorostu.
A v neposlední řadě musím také poděkovat všem sponzorům, klubu a našim věrným fanouškům, kteří nás podporovali.