Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Aktuality
Jedenáctá v řadě
Přidal: vedoucíPřidáno dne 15. 5. 2022
TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE - FK DARKOVIČKY 2:3 (2:1)


Branky MH: 22. Klinger D., 23. Režnar.
ŽK: Pospěch.
Diváci: 112.
Průběh: 0-1, 2-1, 2-3.

Rozhodčí: Hošek Jiří - Picmaus Jiří, Beran Jan.

Sestava: Honka - Mlýnek, Droppa (C), Klinger E., Pospěch - Schrom, Chřibek, Klinger D., Adamčík - Šafarčík, Režnar.


DASYN Krajská soutěž dorost sk. A
Bohumín - ...

Zobrazit celou novinku

Víkendový program
Přidal: vedoucíPřidáno dne 12. 5. 2022
ČPP I.A třída mužů sk.A
Neděle 15. 5. 2022 16:30 Malé Hoštice - Darkovičky
Rozhodčí: Hošek Jiří - Picmaus Jiří, Beran Jan.

DASYN Krajská soutěž dorost sk. A
Sobota 14. 5. 2022 10:00 Bohumín - Malé Hoštice

Přebor dorostu
Neděle 15. 5. 2022 14:00 Malé Hoštice "B" - Vávrovice

3. liga dorostenek Morava 6+1
Neděle 15. 5. 2022 ...

Zobrazit celou novinku

Ztracená výhra
Přidal: vedoucíPřidáno dne 8. 5. 2022
TJ SOKOL KOZMICE - TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE 4:3 (2:3)


Branky MH: 23., 26. (pen.) Režnar, 13. Šafarčík.
ŽK: Honka, Kostka, Hronek.
Diváci: 120 (cca 20 MH).
Průběh: 0-3, 4-3.

Rozhodčí: Kubáček Vojtěch - Písečný Lukáš, Hošek Jiří.

Sestava: Honka - Schrom (80. Pater), Kostka, Droppa (C), Pospěch - Hronek (70. Mlýnek), Chřibek, Klinger D., Režnar, ...

Zobrazit celou novinku

Víkendový program
Přidal: vedoucíPřidáno dne 5. 5. 2022
ČPP I.A třída mužů sk.A
Neděle 8. 5. 2022 16:30 Kozmice - Malé Hoštice
Rozhodčí: Kubáček Vojtěch - Písečný Lukáš, Hošek Jiří.

DASYN Krajská soutěž dorost sk. A
Sobota 7. 5. 2022 16:30 Malé Hoštice - Dolní Benešov

Přebor dorostu
Neděle 8. 5. 2022 14:00 Kylešovice - Malé Hoštice "B"

3. liga dorostenek Morava 6+1
Neděle 8. 5. ...

Zobrazit celou novinku

Na jaře stále bez bodu
Přidal: vedoucíPřidáno dne 1. 5. 2022
TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE - TJ LUDGEŘOVICE 3:5 (0:3)


Branky MH: 56. (pen.), 59. a 84. (pen.) Režnar.
ŽK: Droppa.
Diváci: 120.
Průběh: 0-3, 2-3, 2-5, 3-5.

Rozhodčí: Chlebovský Bohumír - Robenek Bohumil, Řezníček Miroslav.
Delegát FA: Kuběna Petr.

Sestava: Vltavský E. - Schrom, Klinger E. (74. Mlýnek), Droppa (C), Kostka - Celta (14. Holčapek), Chřibek, Šafarčík, ...

Zobrazit celou novinku

Víkendový program
Přidal: vedoucíPřidáno dne 28. 4. 2022
ČPP I.A třída mužů sk.A
Neděle 1. 5. 2022 16:30 Malé Hoštice - Ludgeřovice
Rozhodčí: Chlebovský Bohumír - Robenek Bohumil, Řezníček Miroslav.
Delegát FA: Kuběna Petr.

DASYN Krajská soutěž dorost sk. A
Neděle 1. 5. 2022 14:30 Heřmanice - Malé Hoštice

Přebor dorostu
Sobota 30. 4. 2022 14:00 Slavkov - Malé Hoštice "B"

3. liga dorostenek Morava 6+1
Sobota ...

Zobrazit celou novinku

Propršená prohra
Přidal: vedoucíPřidáno dne 24. 4. 2022
TJ SOKOL ŠTĚPÁNKOVICE - TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE 3:1 (1:1)


Branka MH: 9. Klinger D.
ŽK: Chřibek.
Diváci: 150 (cca 25 MH).
Průběh: 0-1, 3-1.

Rozhodčí: Robenek Bohumil - Řezníček Miroslav, Yeghiazaryan Vachik.

Sestava: Vltavský E. - Schrom, Klinger E., Droppa (C), Pospěch - Rychlý (64. Celta), Chřibek, Režnar, Adamčík - Šafarčík, Klinger D.


DASYN Krajská soutěž ...

Zobrazit celou novinku

Víkendový program
Přidal: vedoucíPřidáno dne 21. 4. 2022
Áčko jede v neděli do Štěpánkovic, dorosty hrají doma.

ČPP I.A třída mužů sk.A
Neděle 24. 4. 2022 16:00 Štěpánkovice - Malé Hoštice
Rozhodčí: Robenek Bohumil - Řezníček Miroslav, Yeghiazaryan Vachik.

DASYN Krajská soutěž dorost sk. A
Sobota 23. 4. 2022 16:00 Malé Hoštice - Ostrava-Jih

Přebor dorostu
Neděle 24. 4. 2022 13:30 Malé Hoštice "B" - ...

Zobrazit celou novinku

Dohrávka
Přidal: vedoucíPřidáno dne 19. 4. 2022
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A
Svinov - Malé Hoštice 0:2

Na větrné hůrce
Přidal: vedoucíPřidáno dne 16. 4. 2022
SK VIKTORIE CHLEBIČOV - TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE 6:2 (2:2)


/ doplněno, fotky z Chlebičova; fotky z utkání proti Vřesině (oboje Deník) /

Branky MH: 19. a 30. Šafarčík.
ŽK: Klinger E.
Diváci: 120 (cca 30 MH).
Průběh: 1-0, 1-2, 6-2.

Rozhodčí: Hošek Jiří - Beran Jan, Picmaus Jiří.
Delegát FA: Skoč Rostislav.

Sestava: ...

Zobrazit celou novinku

Předchozí aktuality
14. 4. 2022 - Víkendový program
10. 4. 2022 - 3 penalty, červená pro trenéra
7. 4. 2022 - Víkendový program
2. 4. 2022 - Další ztráta
31. 3. 2022 - Víkendový program

Zobrazit všechny aktuality
[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Stará Bělá - "A", 30.10.2021 Zlatníky - "A", 24.10.2021 Bolatice - "A", 10.10.2021 Darkovičky - "A", 25.9.2021 Ludgeřovice - "A", 12.9.2021 Ostrava-Jih - Dorost "A", 4.9.2021 Polanka - Dorost "A", 22.8.2021 FC Vřesina - "A", 22.8.2021 Dorost, příprava - Raduň, 8.8.2021 Chlebičov 2021, 7.8.2021
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: