Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Bolatice B - Malé Hoštice

Další derby okresu nabídlo dramatickou zápletku, přitom to dlouho vypadalo na jednoznačnou záležitost domácích. Už v 8. minutě totiž zamířil po rohu přesně k tyči Stefek, dalších šest minut nato pak nařízenou penaltu za ruku proměnil domácí bombarďák T. Sněhota a krátce před koncem první půle poslal Homola míč za beky na Janíka, který utekl všem svým pronásledovatelům a nedal gólmanovi šanci – 3:0.
Hosté ale přispěchali s rychlou odpovědí, Malohlavovu uličku využil Kania a přízemní střelou snížil. Drama ve druhém poločase odstartoval Pavelka gólem po střele zhruba z pětadvaceti metrů a v 71. minutě měly Malé Hoštice velkou šanci na vyrovnání, ale penaltu za faul na Kaniu neproměnil Thiemel, a tak všechny body zůstaly v Bolaticích.
„S výsledkem jsem spokojený, ale jinak nás Malé Hoštice přehrály. S trenérem soupeře jsme se shodli, že fotbal nemá logiku. Hosté nás totiž opravdu drtili, ale ze svého tlaku nezískali vůbec nic," byl objektivní trenér bolatického béčka Jiří Šula. „Řeknu to jako Tomáš Pospíchal, fotbal nemá logiku. Byli jsme lepší než domácí, měli moře vyložených šancí, ale gól jsme nedali a Bolatice se štěstím vyhrály," kroutil hlavou hostující kouč Martin Greipel.

Bolatice B – Malé Hoštice 3:2 (3:1)

Branky: 8. Stefek, 14. T. Sněhota z pen., 38. Janík – 41. Kania, 63. Pavelka
Bolatice B: P. Duda – D. Sněhota, Ceplý, Kocián, Homola – Stefek, V. Duda, T. Sněhota, Rataj (83. Tomšů) – O. Balarin, Janík (69. Bortlík). Trenér: Jiří Šula
Malé Hoštice: Kareš – Beran (46. Pavelka), Kašný, Kurzica, Mlýnek – Kania, Anděl, Thiemel, Staníček (78. Bartošek) – Malohlava, Wiltsch. Trenér: Martin Greipel

Předchozí aktuality
22. 8. 2012 - Napsali o nás...
22. 8. 2012 - Fotbalové šachy před začátkem sezóny
22. 8. 2012 - Turnaj za námi
16. 7. 2012 - Předpoklad prvních utkání v následující sezóně

Zobrazit všechny aktuality
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007