Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace

Dolní Benešov B - Malé Hoštice

Malé Hoštice vyjely do nedalekého Dolního Benešova a nezačaly vůbec špatně, když je ve 26. minutě poslal do vedení po důrazu Kokoška Slíž, jenž propálil klubko hráčů před sebou. Následně domácí P. Kubiš neproměnil penaltu a zápasové akcie domácích klesly ještě hlouběji. Navíc v 83. minutě vyzval Thiemel nádhernou ulicí ke skórování Kokoška, který nepohrdl a povedenou střelou kolem gólmana zvýšil na 0:2.
Domácí Lelek sice nelelkoval, ale dvě minuty před koncem už stihl jen snížit. „Zápasu by slušela spíše remíza. Udělali jsme ale dvě chyby, které hosté potrestali, a my sami jsme góly nedali. V útoku nám chyběla větší chuť po brance a důraz," dobře si uvědomoval domácí kouč Pavel Sobek.
Jeho protějšek, trenér Malých Hoštic Martin Greipel hovořil po utkání takto: „Jsem šťastný za tři body. Kluci bojovali a byli lepší. Na hřišti jsme působili jistějším dojmem."

Dolní Benešov B – Malé Hoštice 1:2 (0:1)
Branky: 88. Lelek – 26. Slíž, 83. Kokošek
Dolní Benešov B: Řehánek – Krištof, M. Šramel, P. Šramel (50. Vaculík), M. Kubiš – Lampa, Pačka, Lorenc, Polák (75. Kichner) – Lelek, P. Kubiš (56. Janovský). Trenér Pavel Sobek
Malé Hoštice: Kareš – Kašný, Pavelka, Kurzica, Mlýnek – Kara (77. Burdiga), Kokošek, Thiemel, Wiltsch (83. Bartošek) – Slíž, Malohlava. Trenér Martin Greipel

Předchozí aktuality
3. 5. 2013 - Co napsali o našich sousedech......
26. 4. 2013 - Napsali o nás.....
11. 4. 2013 - Do čtvrtice se odkládá jarní kolo!!!!
4. 4. 2013 - I další kolo odloženo !!!
31. 3. 2013 - Jaro 2013 – Článek pro Hoštický zpravodaj

Zobrazit všechny aktuality
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007