Plán tréninků
Plán tréninků
Aktuality Historie Družstva Soupeři Areál Tabulky Sponzoři Fotogalerie Videogalerie Turnaje Členové Kontakty Ostatní akce Kniha hostů Diskuse Hokej Administrace
RSS kanál

TOPlist

Malé Hoštice

ČMFS
Aktuality
Dlouhý výjezd bez bodů
Přidal: vedoucíPřidáno dne 1. 9. 2018

TJ SOKOL KARLOVICE - TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE 4:2 (1:0)


Branky MH: 59. Stříbný, 80. Šafarčík.
ŽK: Mlýnek.
Diváci: 89 (cca 15 MH).

Rozhodčí: Moravec Roman - Šafrán Martin, Bitomský Ondřej.

Sestava: Honka - Mlýnek, Klinger E., Pospěch, Kara - Unruh (46. Stříbný), Chřibek (C), Kašný, Schrom (86. Pospíšil) - Klinger D., Šafarčík (80. Bartošek).


Výsledky ostatních družstev:

Starší přípravka 1+5 sk.A - RABIO Opava
Chuchelná - Malé Hoštice 13:6

Mladší žáci 1+7 sk.A - AGROTIP JOHN DEERE
Malé Hoštice - Kylešovice 14:1

Starší žáci 1+7 sk.A - AVAPO realitní kancelář
Dobroslavice - Malé Hoštice 0:6

Přebor dorostu - ONDRÁŠOVKA
Slavkov - Malé Hoštice 2:2

III.třída sk.B muži - ONDRÁŠOVKA
Budišovice - Malé Hoštice "B" 2:3

-------------------------------------------------------------------
Program příštího týdne:

Starší přípravka 1+5 sk.A - RABIO Opava
Pátek 7. 9. 2018 16:30 Malé Hoštice - Bolatice

Mladší žáci 1+7 sk.A - AGROTIP JOHN DEERE
Sobota 8. 9. 2018 10:30 Malé Hoštice - Raduň

Starší žáci 1+7 sk.A - AVAPO realitní kancelář
Neděle 9. 9. 2018 14:00 Strahovice - Malé Hoštice

Přebor dorostu - ONDRÁŠOVKA
Neděle 9. 9. 2018 13:45 Malé Hoštice - Bolatice

III.třída sk.B muži - ONDRÁŠOVKA
Neděle 9. 9. 2018 16:00 Malé Hoštice "B" - Skřipov

CANIS I.B třída mužů sk. A
Sobota 8. 9. 2018 16:00 Malé Hoštice - Horní Benešov


Předchozí aktuality
30. 8. 2018 - Víkendový program
26. 8. 2018 - Remízový zápas rozhodl Bartošek
25. 8. 2018 - Béčko porazilo Hrabyň
23. 8. 2018 - Víkendový program
18. 8. 2018 - Druhé vítězství

Zobrazit všechny aktuality
[ www.fotbalmh.cz ]
mini-mh.webnode.cz Mini žáci Starší žáci 1+7 Dorost Muži „A“ Muži „B“ Staří páni
Základní informace Včera Dnes Zítra Dění kolem areálu
Turnaj složek 2013 Turnaj složek 2012 Turnaj složek 2011 Turnaj složek 2010 Turnaj složek 2009 Turnaj složek 2008 Turnaj složek 2007 Turnaj složek 2006 Turnaj složek 2004 Zimní turnaj 2007
Dětský den Sběr šrotu Silvestrovský běh Nad kaplicum pod kaplicum Plesy
Chomýž - "A" Hradec n/M. - "A" Přípravka - Chlebičov Kylešovice - "A" Velké Hoštice - "A" Žimrovice - "A" Horní Benešov - "A" Zimní příprava Halenkov - "A" Soustředění 2018
Minižáci Straší žáci 1+7 Dorost Muži „A“
ZavřítVzkaz trenérovi -

Jméno:
Předmět: